mBank

mBank - představení skvělé banky mBank

mBank mKONTO

By admin • Mar 4th, 2009 • Category: mBank mKonto

mBank mKONTO základní informace

Mkonto je bežný bankovní účet mBank, jeho úrok je v současné době 0,3 %. Jeho hlavní výhodou je, že je zcela bez jakýkoliv poplatků. Máte zcela zdarma 3 výběrů z bankomatů. ( Je jedno z jakého bankomatu, už nemusíte složitě hledat bankomat vaší banky). A ze zahraničí jsou vyběru dokonce vždy zcela zdarma. Ke kontu samozřejmě dostanete i platební embossovanou kartu Visa Classic. Na které je vyobrazen delfín. Neplatí se ani za SIPO. Správa mKonta probíhá přes internetové bankovnictví mBank, kde si můžete založit spousta šablon, pro odesílání vašich plateb. Z mBank není problém platit ani přes internet, vyzkoušel jsem to již v několika internetových obchodech a vždy úspěšně.

mBank mKONTO výhody

Výhodu mKonta od mBank je určitě to, že je zcela bez poplatku, máte vždy v každém měsíci, první 3 výběry zcela zdarma. V mKontu vyřešíte všechny bankovní transakce přímo přes internetové bankovnictví mBank a nemusíte tak chodit daleko do banky, ušetříte tím hodně vašeho drahocenného času a také ušetříte.

mBank mKONTO založení

Jestli jste se rozhodly pro mKOnto od mBank, tak je úplně nejednoduší vyplnit žádost na jejich webových stránkách, kde si také vyberte zda si zajedete smlouvu podepsat do mKiosku ( název pro pobočku mBank , v poslední době se celkem rozšířuji i do menších měst). Nebo si můžete nechat smlouvy poslat domů, kdy jí s vámi podepíše poslíček a předá vám všechny potřebné dokumenty a papíry. Je to naprosto jednoduché. Dostanete také přihlašovací údaje do vašeho internetového bankovnictví. Heslo si můžete poté klidně změnit, aby se vám lépe pamatovalo. Zanedlouho po podpisu smlouvy vám dojdou poštou i bankovní karty. Ty stačí poté jen pouze aktivovat ve vašem internetovém bankovnictví mBank, doporučuji si rovnou i nastavit limity pro vaši kartu. Na kartě je vyobrazen delfín.

mBank mKONTO založení

Úrok na bězném účtu mBank je v současné době 0,3 %.

Tagged as:

admin is
Email this author | All posts by admin

Leave a Reply