mBank

mBank - představení skvělé banky mBank

mBank eMAX

By admin • Mar 4th, 2009 • Category: mBank eMAX

mBank spořící účet eMAX základní informace

Účet eMax je spořící účet banky mBank, patří mezi nejvýhodnější spořící účty na českém bankovním poli. Jeho úrok je 2,7 % ( Když mBank u nás začínala byl úrok celých 3,5 %, ale finanční situace na celém světe tlačí úroky dolů). Ale i přesto je tento úrok stále pěkný. Můžete si celkem založit u mBank až čtyři tyto spořící účty eMax. (Např. spoříte na určité věci, takže si jednotlivé účty můžete přehledně pojmenovat podle toho na co zrovna spoříte např. auto, dům, počítač atd.) K účtu eMax je i platební karta. Máte také možnost nastavit si jednu platební šablonu a tam můžete posílat peníze. Je tedy dobré si u mBank rovné založit jak eMax tak mKonto abyste mohli mezi sebou peníze online převádět.

mBank spořící účet eMAX založení účtu

Spořící účet eMax od mBank je nejjednodušší zřídit přes žádost podanou na jejich oficiálních internetových stránkách. Kde si vyplníte žádost a vyberete si zda, chcete smlouvy podepsat v mKiosku ( takto se nazývají pobočky mBanky) nebo si necháte smlouvy zavést až domů, pomocí poslíčka, který s vámi smlouvy podepíše a předá vám potřebné dokumenty a údaje. Když teď máte přihlašovačí údaje, můžete se poprvné přihlásit do internetového bankovnictví mBank, poté si můžete změnit heslo na nějaký jiné, které se vám bude lépe pamatovat. Zanedlouho po podpisu smlouvy vám dorazí poštou i platební karta, kterou musíte aktivovat v internetovém bankovnictví mBank, rovnou si nastavete limity na této kartě. Na kartě je vyobrazen delfín.

mBank spořící účet eMAX úrok

V současné době je účet na spořícím účtu eMax 2,7 % ( Začínalo to na 3,5 %,ale díky finanční krizi to teď trošku kleslo) . Ale nevadí i tak je to stále skvělé a hlavně bez poplatků.

mBank spořící účet eMAX výhody

-slušný úrok
-žadné zbytečné poplatky
-žádná zbytečná pravidla pro dosažení úroku
-1 šablona zdarma

Tagged as:

admin is
Email this author | All posts by admin

Leave a Reply